את מרגישה תסכול מחוסר היכולת להוציא לפועל שמינית מרעיונותיך המבריקים. את דוחה מטלות כרונית ומאבדת פרויקטים שחשובים לביזנס שלך. את חווה קושי בניהול כספים, אין לך מושג איך יוצרים סדרי עדיפויות ואת מתנהלת תדיר במצב 'כיבוי שרפות'. התבטאות אימפולסיבית שעלתה לך במחיר לקוח חשוב – אולי גם זה מוכר לך
האמת היא – יש לך הפרעה שהיא מתנה של ממש בעולם העסקים. את דינאמית, יצירתית ומלאת רעיונות.  את יכולה להיות בשלוש מקומות במקביל, את מלאת אנרגיות וחדורת חדוות עשיה. אם רק תדעי לעבוד נכון עם ההפרעה שלך תוכלי להצליח פי כמה מאנשים רגילים. רק הביטי ברשימות האנשים המצליחים והיצירתיים ביותר שספקה לנו ההיסטוריה. רבים מתוכה סבלו – או שאולי נכון יותר לומר 'נהנו' – מהפרעת קשב וריכוז.

במקום בו טמון הקושי – שם האוצר

ללא הידע והיכולת לרתום את המתנה הזו לשרותיך, הפרעת קשב וריכוז היא הפרעה הפוגעת בתפקוד היום יומי, שעה אחרי שעה. נושאים כאובים כמו ניהול זמן לקוי, דחיינות, קשיים בניהול השותף של העסק, בטחון עצמי לקוי משליכים על התנהלותך העסקית כמו גם על חייך האישיים. בתהליך האימון, את תלמדי להתמודד עם האתגרים ביעילות ותלמדי לזהות את המתנה האדירה שקיבלת. בצורה כזו, לא רק שהפרעת הקשב והריכוז לא תעמוד עוד בדרכך אל ההצלחה, אלא הרבה יותר מכך – את תלמדי כיצד לרתום את היכולות האדירות שטמונות בהפרעת קשב לטובתך האישית ולטובת העסק שלך ותזניקי אותו קדימה.
תחום האימון הוא ממוקד תוצאה ועוסק בשינוי – בעיקר כזה שהוא תפקודי, ולכן הוכח כיעיל ביותר לשיפור ההתנהלות  של אנשים בעלי הפרעת קשב וריכוז. האימון מסייע לך להישאר ממוקדת, להתגבר על קשיים ומכשולים ולרכוש ארגז כלים עשיר שיאפשר לך לנווט לעבר היעדים ומטרות שהצבת לעצמך, למרות, על אף, ובזכות הפרעת הקשב.

אימון אישי או סדנת אימון קבוצתית

אפשר לעבור תהליך אימון לנשות עסקים הסובלות מהפרעת קשב וריכוז באופן אישי, בתהליך זה, נעשה מיקוד מקסימלי עליך, ואפשר גם לעשות את התהליך בהצלחה במסגרת סדנה קבוצתית. באימון אישי נתרכז נקודתית בבעיות שאת מעלה, בקשיים ובמוקשים הספציפיים שלך, ולעומת זאת, בסדנה – את תחשפי למכלול נושאים שיחשוף בפניך הסילבוס שיעלו המתאמנות האחרות. סיעור המוחות עשוי לפתוח ולהרחיב את הבנתך ולהאיר נקודות חשוכות שלא חשבת עליהן.
תוכלי לקרוא כאן עוד על תהליכי אימון אישי וכאן על אימון במסגרת סדנאות ולבחור במה שנכון לך יותר.
אם את מזהה את עצמך בין השורות ורוצה ללמוד איך למנף את העסק שלך קדימה למרות, על אף, ובזכות הפרעת קשב וריכוז, צרי קשר אשמח ללוות אותך בתהליך המתגמל הזה.

כי לחיות זה להגשים את מה שאת רוצה, ואם לא עכשיו – אימתי?!