אימון להפרעת קשב וריכוז בזוגיות

את מרגישה בקושי תפקודי גדול שלך או של בן זוגך ואת השפעתו המרירה והמאכלת על הזוגיות שלכם. חוויות של תסכול מחוסר היכולת לארגן ולנהל את הזמן כהלכה, קושי בניהול עצמי, דחיינות, חוסר קשב, תפקוד הורי וזוגי לקוי, אימפולסיביות ו/או היפראקטיביות, דמוי עצמי ירוד ועוד. את משתוקקת כבר 20 שנה לשיחה אחת איכותית, בה הוא מקשיב לך ואינו מוסח.

אתה מתוסכל מחוסר היכולת של אשתך להתארגן בזמן, ואת – מובסת מרגשות אשמה.

את מגיעה לסף דמעות כאשר שוב נותק לכם החשמל, בגלל שאתה דחית את תשלום החשבונות.

אתה על סף התפקעות מלתפקד כל העת כמבוגר האחראי היחיד, ואת – קוברת שוב את הדימוי העצמי הירוד שלך.

המסמר בגלגל הזוגיות

הפרעת קשב וריכוז היא כמו מסמר בגלגל הזוגיות. היא פוגעת בתפקוד האישי שלנו מדי יום ומשפיעה על חיי החברה והמשפחה, הזוגיות, ההורות, העבודה, הלימודים, וכל שאר מעגלי החיים המשמעותיים. כאשר הבעיה אינה מטופלת, היא יוצרת מציאות המובילה לתחושת תסכול, סבל, וירידה בדימוי העצמי לנוכח כישלונותיך או כישלונותיו של בן זוגך במקומות בהם מצליחים האחרים.

באימון להפרעת קשב וריכוז בזוגיות, תלמדי לאהוב ולהכיל את בן הזוג הסובל מההפרעה (או את עצמך…). תביני את השלכות ההפרעה על התנהלותכם הזוגית, היכן טמונים הקשיים וכיצד ניתן לעקוף אותם. תלמדי להתנהל בחכמה ותקבלי את הכלים הנדרשים להתמודדות יעילה מולם בחיי היומיום. בכך תשיבי את חייך אל דרך האושר.

תופתעי לגלות איך עם מעט הכוונה, פתרונות מעשיים ודברים קטנים ופשוטים שלא חושבים עליהם, ניתן לעקוף את הקשיים הצפים בעקבות הפרעת קשב וריכוז, ולהוביל לשינוי עצום ומשמעותי בחייך. ואז, לא רק שהבעיות יפתרו, אלא שפתאום תתחילי ליהנות מזוגיות מלאה ומאושרת.

מגיע לך לחיות את החיים עליהם חלמת. צרי קשר ותלמדי איך אפשר לעשות זאת.

כי לחיות זה להגשים את מה שאת רוצה, ואם לא עכשיו – אימתי?!