נעים מאד, אני איבון לנדאו. ואני שמחה שאת כאן.

איבון לנדאו אודותיהגעתי לעולם האימון ממש במקרה.

לכאורה, החיים שלי היו בסדר גמור. נשואה ואמא לילדים חמודים. אלא שבאיזה שהיא נקודה בחיים שלי  הרגשתי שאני לא רוצה  להיות "עוד אחת" שחיה את החיים שלה "על הדרך" לפי מה שקורה ומה שצריך ומה שמזדמן. שחיים ללא משמעות, ללא עומק וכאלו שפשוט זורמים מאליהם פשוט לא מתאימים לי.

רציתי לחיות חיים מלאים, מלאי משמעות, תוך ניצול כל רגע וכל יכולת שיש בי.

החלטתי שאני את החיים שלי רוצה לחיות אחרת, מתוך מקום מאוד ברור וממוקד, כשאני יודעת מה אני מסוגלת לעשות, מה אני רוצה להשיג ואיך אני רוצה שהחיים שלי ייראו. הבנתי שכדי שזה יקרה כדאי שאלמד איך עושים את זה, כי הרי אם זה היה משהו שכל אחד מסוגל לעשות, מישהו מאתנו היה מוותר על חיים כאלו?

כך התחלתי ללמוד באופן פורמלי והעמקתי בתחום ההתפתחות האישית. למדתי כמה וכמה שיטות שונות בכל תחום כדי שיהיו לי את מירב הכלים, כדי לבחור מה נכון וטוב בשבילי וכדי שלא אגיע למצב בו אני נתקעת ואז רצה לחפש דרכים לתקן את הבעיה.

תוך כדי חיפוש אחרי דרכים נוספות להגשים את מהותי – ועוד לא ידעתי אז מה זה בדיוק –  הגעתי לתחום האימון.

שם הבנתי שכשיש בהירות, מטרות ברורות ודרך ברורה וממוקדת – אפשר לשנות את הכל, לחיות מתוך משמעות וגם להתגבר על כל קושי.

פתאום גיליתי עולם חדש! עולם שלם של כלים, של יכולות, ושל דרכי התמודדות שלא היה לי מושג שהם קיימים והם כולם בהישג יד.

התחלתי ללמוד אימון בשנת 2007 ועד עכשיו לא עצרתי לרגע.

הוסמכתי על ידי לשכת המאמנים, למדתי אימון אישי ועסקי באיק"א, המשכתי לאימון להפרעת קשב וריכוז במכללת יוזמות, התמחתי בתחום התעסוקה, ואני עדיין לומדת.

ואת כל זה אני עושה קודם כל עבורי. לתת לעצמי עוד ועוד כלים כדי להפוך כל יום למשמעותי, כדי להרגיש בכל רגע שאני חיה את החיים במלואם.

מה שקרה בעקבות התהליך האישי שעברתי במהלך הלימודים הפתיע אותי. ממקום של אישה ש"שורדת את החיים", התחלתי לראות אותם מזווית שונה. קשיים איתם התמודדתי הפכו להזדמנויות מרגשות, גידול הילדים הפך מעול ומעמסה לחוויה מהנה  שאני לא מוכנה לוותר עליה, הזוגיות הפכה למטרה משמעותית שבחרתי להשקיע בה ולפתח אותה והעסק שלי התחיל לזוז קדימה.

גיליתי שאכן, אני יכולה לחיות את אותם החיים עם משמעות מרגשת וחשובה! בדיוק מה שחיפשתי.

הבנתי שכמו שעזרתי לעצמי, בוודאי יש עוד נשים רבות ששואלות את אותן השאלות ומסתובבות בשגרת היומיום עם אותן ההתמודדויות  והבנתי שאם אני יכולה – מגיע לנשים נוספות לחוות את התהליך המדהים הזה ולהגיע להגשמה מלאה. כך פתחתי את העסק שלי בו אני מאמנת ומלווה נשים שרוצות להפיק מהחיים את המיטב ולהרגיש את תחושת החיים במלוא עוצמתה, כך שכל תהליך אימון אישי איתי או סדנה הופכים לאוצר מדהים של אפשרויות לצאת מתקיעויות, לשחרר מחסומים, לאתר את החוזקות ולעשות שינוי מדהים בחיים.

זכיתי לגלות כי אפשר וכדאי לחיות את החיים ממקום מלא ושמח ואני מזמינה גם אותך להתחיל לחיות את החיים, במקום לשרוד אותם.

כי אני מאמינה שלחיות זה להגשים את מה שאת רוצה, ואם לא עכשיו, אימתי???